Pływaczki z KS "Limanowa -swim" na zawodach "Grand Prix Małopolski"

29.05.2012

Dnia 26 maja br. w Oświęcimiu odbyły się zawody pływackie "Grand Prix Małopolski Runda III". W zawodach startowało 208 zawodników z całej Polski, a wśród nich były trzy pływaczki z Klubu Sportowego "Limanowa - Swim".

Zawody odbywały się na basenie o wymiarach olimpijskich 50 m. Klub pływacki "Limanowa-Swim" reprezentowały:
- Katarzyna Widomska - 14 lat
- Paulina Widomska - 15 lat
- Wioletta Orczykowska - 15 lat

Młode pływaczki zaprezentowały się bardzo dobrze:

Wioletta zdobyła dwa I miejsca na 100 i 200 metrów stylem dowolnym oraz II miejsce na 50 m i 400 m stylem dowolnym.

Paulina zdobyła II miejsce stylem klasycznym na dystansie 50 m, III miejsce na 100 m stylem motylkowym oraz miejsce VI stylem dowolnym na 50 m i 100 m.

Katarzyna Widomska zdobyła IV, X, XI, i XVI miejsce na różnych dystansach.

Na zawodach "Grand Prix" w Oświęcimiu Wioletta Orczykowska zdobyła Statuetkę Najlepszej Zawodniczki 15-letniej. To kolejny duży sukces młodej pływaczki w tym roku.

Składamy podziękowania dla Gminy Limanowa i Powiatu Limanowskiego za ciągłe wspieranie działalności naszego klubu - mówi Bogdan Orczykowski Wiceprezes KS "Limanowa - Swim".

KPTS

- Katarzyna Widomska - 14 lat
- Paulina Widomska - 15 lat
- Wioletta Orczykowska - 15 lat

Młode pływaczki zaprezentowały się bardzo dobrze:

Katarzyna Widomska zdobyła IV, X, XI, i XVI miejsce na różnych dystansach.

KPTS