Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

MISTRZOSTWA GMINY LIMANOWA W PIŁCE NOŻNEJ "6-TKI PIŁKARSKIE" GIMNAZJÓW

07.05.2013

Dnia 7 maja 2013 roku na boisku sportowym ORLIK MĘCINA odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Nożnej "6-tki piłkarskie" Gimnazjów. W rozgrywkach wzięło udział pięć drużyn z terenu naszej gminy.


Po zaciętej i pełnej emocji rywalizacji I miejsce zasłużenie wywalczyła drużyna z Mordarki, która grała w następującym składzie: Biernat Jakub, Mąka Mateusz, Ryś Krzysztof, Ociepka Przemysław, Smoleń Damian, Mruk Artur, Sławek Kamil, Pietrzak Krystian, Niezabitowski Krzysztof, Śmierciak Piotr, Florek Jakub. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego Janusz Zelek.

Pozostałe wyniki przedstawiają się następująco:
II miejsce zajęła drużyna z Męciny
III miejsce - drużyna z Rupniowa
IV miejsce - drużyna z Pasierbca
V miejsce - drużyna ze Starej Wsi II

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów zwycięskiej drużynie z Mordarki, która będzie reprezentować naszą gminę 29 maja podczas rozgrywek powiatowych.

MG

Dnia 7 maja 2013 roku na boisku sportowym ORLIK MĘCINA odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Nożnej "6-tki piłkarskie" Gimnazjów. W rozgrywkach wzięło udział pięć drużyn z terenu naszej gminy.


Po zaciętej i pełnej emocji rywalizacji I miejsce zasłużenie wywalczyła drużyna z Mordarki, która grała w następującym składzie: Biernat Jakub, Mąka Mateusz, Ryś Krzysztof, Ociepka Przemysław, Smoleń Damian, Mruk Artur, Sławek Kamil, Pietrzak Krystian, Niezabitowski Krzysztof, Śmierciak Piotr, Florek Jakub. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego Janusz Zelek.

Pozostałe wyniki przedstawiają się następująco:
II miejsce zajęła drużyna z Męciny
III miejsce - drużyna z Rupniowa
IV miejsce - drużyna z Pasierbca
V miejsce - drużyna ze Starej Wsi II

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów zwycięskiej drużynie z Mordarki, która będzie reprezentować naszą gminę 29 maja podczas rozgrywek powiatowych.

MGLiczba wyświetleń: 4289
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne