Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

"Majowy Wielobój Zręcznościowy"

27.05.2012

W dniu 26 maja br. na boisku Wiejskiego Domu Kultury w Sowlinach w ramach "Europejskiego Tygodnia Sportu" odbył się "Majowy Wielobój Zręcznościowy" skierowany dla dzieci i młodzieży korzystających ze świetlicy. Celem imprezy była popularyzacja imprez sportowych, ukazanie sportu jako wspaniałego sposobu na spędzanie wolnego czasu oraz poprawa własnej kondycji i sprawności ruchowej.


W wieloboju uczestniczyło 16 zawodników. Konkurencje w których stratowali najmłodsi to:
-slalom "Znicz Olimpijski"
- rzut "ringo"
- bieg slalomem z przejściem prze szarfę
- rzut do kosza
- mini kręgle

Najlepszą w rzucie do kosza okazała się Milena Czachurska, natomiast slalom z najlepszym czasem przebiegła Kamila Florek. W konkurencji "Znicz Olimpijski" najlepiej biegał Rafał Surdziel, a w rzucie ringiem zwycięzcą został Jakub Potoniec. Najmłodszym zawodnikiem wieloboju był sześcioletni Marcinek Bulanda.

Zawodom towarzyszyła miła sportowa atmosfera. Zawodnicy otrzymali dyplomy pamiątkowe oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Gminy Limanowa.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy do korzystania ze świetlicy oraz naszego boiska sportowego.

T.K.


W dniu 26 maja br. na boisku Wiejskiego Domu Kultury w Sowlinach w ramach "Europejskiego Tygodnia Sportu" odbył się "Majowy Wielobój Zręcznościowy" skierowany dla dzieci i młodzieży korzystających ze świetlicy. Celem imprezy była popularyzacja imprez sportowych, ukazanie sportu jako wspaniałego sposobu na spędzanie wolnego czasu oraz poprawa własnej kondycji i sprawności ruchowej.


W wieloboju uczestniczyło 16 zawodników. Konkurencje w których stratowali najmłodsi to:
-slalom "Znicz Olimpijski"
- rzut "ringo"
- bieg slalomem z przejściem prze szarfę
- rzut do kosza
- mini kręgle

Najlepszą w rzucie do kosza okazała się Milena Czachurska, natomiast slalom z najlepszym czasem przebiegła Kamila Florek. W konkurencji "Znicz Olimpijski" najlepiej biegał Rafał Surdziel, a w rzucie ringiem zwycięzcą został Jakub Potoniec. Najmłodszym zawodnikiem wieloboju był sześcioletni Marcinek Bulanda.

Zawodom towarzyszyła miła sportowa atmosfera. Zawodnicy otrzymali dyplomy pamiątkowe oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Gminy Limanowa.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy do korzystania ze świetlicy oraz naszego boiska sportowego.

T.K.
Liczba wyświetleń: 1748
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne