Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

LIMANOWA JEST JUŻ GOTOWA!

10.05.2012

Już w najbliższą sobotę limanowski Park Miejski stanie się areną zmagań wszystkich tych, którzy pragną poznać od podstaw czy jest bieg na orientację. Ta coraz popularniejsza w kraju dyscyplina sportowa znana jest u nas przede wszystkim dzięki zawodnikom klubu "Patria" Młynne. Teraz każdy może spróbować swych sił bowiem 12 maja w 15 miastach w Polsce - m.in. Kraków, Warszawa, Wrocław, Łódź, Poznań, a także Limanowa odbędzie się
Ogólnopolska Akcja "Cała Polska biega z mapą".

Organizacją imprezy na terenie Limanowej zajął się w/w klub "Patria". Honorowy Patronat nad tą imprezą objęli: Jan Puchała - Starosta Powiatu Limanowskiego, Władysław Bieda - Burmistrz Miasta Limanowa oraz Władysław Pazdan - Wójt Gminy Limanowa.

Patronat medialny - limanowa.in oraz TV28.

Organizatorzy przygotowali cztery trasy typowo sprinterskiego dystansu. Udział może wziąć każdy - od malucha po babcię z dziadkiem. Zapraszamy na świetną zabawę i nie bójcie się - naprawdę warto spróbować. Pomocą przez cały czas trwania akcji służyć będą medalistki Mistrzostw Polski z Edytą Balutą - reprezentantką kadry narodowej na czele. Dla pierwszych 100 uczestników przygotowano medale, dla najlepszych piękne puchary, a na koniec losowanie nagród ufundowanych przez sponsorów - firmę "Wojtas" Jana Wojtasa oraz firmę "Indeco" Piotra Wilczka.

Warto tylko zapamiętać jedno - sobota 12 maja godz. 11.00 - centrum przy Muzeum w limanowskim parku.

Więcej szczegółów na stronie internetowej http://patria_mlynne.republika.pl oraz http://cpbzm-limanowa.bo.pl oraz na słupach ogłoszeniowych w całym mieście. Zapraszamy!

WS

Już w najbliższą sobotę limanowski Park Miejski stanie się areną zmagań wszystkich tych, którzy pragną poznać od podstaw czy jest bieg na orientację. Ta coraz popularniejsza w kraju dyscyplina sportowa znana jest u nas przede wszystkim dzięki zawodnikom klubu "Patria" Młynne. Teraz każdy może spróbować swych sił bowiem 12 maja w 15 miastach w Polsce - m.in. Kraków, Warszawa, Wrocław, Łódź, Poznań, a także Limanowa odbędzie się
Ogólnopolska Akcja "Cała Polska biega z mapą".

Organizacją imprezy na terenie Limanowej zajął się w/w klub "Patria". Honorowy Patronat nad tą imprezą objęli: Jan Puchała - Starosta Powiatu Limanowskiego, Władysław Bieda - Burmistrz Miasta Limanowa oraz Władysław Pazdan - Wójt Gminy Limanowa.

Patronat medialny - limanowa.in oraz TV28.

Organizatorzy przygotowali cztery trasy typowo sprinterskiego dystansu. Udział może wziąć każdy - od malucha po babcię z dziadkiem. Zapraszamy na świetną zabawę i nie bójcie się - naprawdę warto spróbować. Pomocą przez cały czas trwania akcji służyć będą medalistki Mistrzostw Polski z Edytą Balutą - reprezentantką kadry narodowej na czele. Dla pierwszych 100 uczestników przygotowano medale, dla najlepszych piękne puchary, a na koniec losowanie nagród ufundowanych przez sponsorów - firmę "Wojtas" Jana Wojtasa oraz firmę "Indeco" Piotra Wilczka.

Warto tylko zapamiętać jedno - sobota 12 maja godz. 11.00 - centrum przy Muzeum w limanowskim parku.

Więcej szczegółów na stronie internetowej http://patria_mlynne.republika.pl oraz http://cpbzm-limanowa.bo.pl oraz na słupach ogłoszeniowych w całym mieście. Zapraszamy!

WSLiczba wyświetleń: 1721
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne