Lekcja biblioteczna dla najmłodszych w Gminnej Bibliotece w Rupniowie

06.05.2012

26 kwietnia dzieci z Oddziału Przedszkolnego przy Zespole Szkół w Rupniowie wraz z opiekunem Panią Marią Kurczab odwiedziły bibliotekę.

W czasie pobytu dzieci zapoznały się z księgozbiorem dla młodych czytelników oraz zasadami korzystania z wypożyczalni i czytelni biblioteki. Szczególne zainteresowanie wzbudziły książeczki dla najmłodszych, zwłaszcza nowo zakupione, które chętnie były wypożyczane. Dla niektórych
dzieci był to pierwszy kontakt z biblioteką, dlatego z radością zostali nowymi czytelnikami.

Na zakończenie spotkania dzieci zobowiązały się do cyklicznych cotygodniowych spotkań w bibliotece w ramach akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom".

Anna Wiktor

Anna Wiktor