Konkurs pt.: "Ratujmy naszą planetę" w Gminnej Bibliotece w Starej Wsi i Filii w Rupniowie

20.05.2012

Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi oraz Filia w Rupniowie ogłaszają konkurs plastyczny, z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska, pod hasłem: "Ratujmy naszą planetę".

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w dwóch kategoriach wiekowych:

• 10 - 14 lat
  • 15 - 19 lat

Każdy uczestnik może wykonać w dowolnej technice plakat w formacie nie mniejszym niż 30 x 40 cm, dotyczącym tematu konkursu.

Celem konkursu jest uwrażliwienie dzieci na potrzeby dbania o środowisko naturalne, ukazanie zagrożeń, które wpływają degradująco na naturę oraz obowiązek dbania o naszą planetę.

Termin składania prac do 8 czerwca .

Rozstrzygnięcie konkursu, wręczenie nagród oraz wystawa prac odbędzie się 14 czerwca o godz.15.00 w Bibliotece w Rupniowie.

Anna Wiktor

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w dwóch kategoriach wiekowych:

• 10 - 14 lat
  • 15 - 19 lat

Termin składania prac do 8 czerwca .

Anna Wiktor