Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Dzień Dziecka w gminie Limanowa na sportowo

20.05.2013

W dniu 29 maja br. na "Orliku" w Pisarzowej odbędzie się sportowo-rozrywkowa impreza pod hasłem "Wójt Gminy Limanowa Dzieciom". W ramach imprezy rozegrane zostaną : Turniej Piłki Nożnej Chłopców, Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt oraz Wielobój Zręcznościowy. Dla najmłodszych przygotowano wiele dodatkowych atrakcji.


W dniu 29 maja br. na "Orliku" w Pisarzowej odbędzie się sportowo-rozrywkowa impreza pod hasłem "Wójt Gminy Limanowa Dzieciom". W ramach imprezy rozegrane zostaną : Turniej Piłki Nożnej Chłopców, Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt oraz Wielobój Zręcznościowy. Dla najmłodszych przygotowano wiele dodatkowych atrakcji.
Liczba wyświetleń: 5915
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne