Zewnętrzne źródła finansowania kluczem do rozwoju sektora MMP

02.04.2012

Zapraszamy małopolskich przedsiębiorców do bezpłatnego projektu: "Zewnętrzne źródła finansowania kluczem do rozwoju sektora MMP".

Proponowany przez nas projekt szkoleniowo - doradczy kierujemy do właścicieli i pracowników firm z sektora Mikro i Małych Przedsiębiorstw na terenie województwa małopolskiego, którzy chcą rozwijać oraz inwestować w firmę, ale nie wiedzą jak i skąd pozyskać kapitał!

Do udziału w projekcie zapraszamy również fundacje i stowarzyszenia prowadzące działalność gospodarczą.

Pierwszeństwo udziału w projekcie mają osoby z grupy wiekowej 50+.

Co oferujemy?
Na początku proponujemy szkolenie plenarne, w trakcie którego dowiecie się Państwo o istniejących możliwościach pozyskania źródeł finansowania. Dzięki temu spotkaniu będziecie Państwo wiedzieli, które źródła są dla Was najbardziej korzystne. Da to możliwość świadomego wyboru szkoleń kierunkowych.

Uczestnictwo w szkoleniach specjalistycznych umożliwi Państwu zdobycie wiedzy i kompetencji pozwalających skutecznie pozyskać środki na planowaną przez Państwa inwestycję.

Aby zapewnić kompleksową pomoc w tym niełatwym procesie do Państwa dyspozycji przez 4h (dla każdej osoby) będzie doradca finansowy, który bezpłatnie sporządzi dokument finansowy niezbędny do sfinansowania inwestycji (wniosek dotacyjny, biznes plan, analizę finansową przedsięwzięcia itp.).

Szkolenia prowadzone będą przez doświadczonych trenerów, ekspertów w danej dziedzinie.

Na każdym szkoleniu otrzymacie Państwo komplet materiałów i dodatkowo będziecie mieli okazję nawiązać kontakty biznesowe z pozostałymi uczestnikami projektu.

Przedsięwzięcie jest realizowane od stycznia 2012 r. i będzie trwało do końca marca 2013 roku.

Szczegółowych informacji udzielą:

Ada Stajewska - Koordynator Projektów
tel. 58 3419493

Paulina Sienczyło - Specjalista ds. Organizacji szkoleń, Biuro Projektu

Strony Internetowe projektu:
www.innowacjeprzezinwestycje.pl
www.innowacje-przez-inwestycje.pl

INFORMACJE DODATKOWE

Pierwszeństwo udziału w projekcie mają osoby z grupy wiekowej 50+.

Co oferujemy?

Szczegółowych informacji udzielą: