Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Uczestnicy z gminy Limanowa na eliminacjach powiatowych turnieju wiedzy pożarniczej

10.04.2012

W Domu Strażaka w Kasinie Wielkiej odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". W Turnieju uczestniczyli zwycięzcy eliminacji na szczeblu miejsko-gminnym w powiecie limanowskim, po dwie osoby w trzech grupach: uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych po 16 osób oraz 6 uczniów szkół ponadgimnazjalnych.


Gminę Limanowa reprezentowały 4 osoby, które zwyciężyły podczas eliminacji miejsko-gminnych, które miały miejsce dnia 28.03.2012 r. w Łososinie Górnej. Były to: w kat. szkół podstawowych - Andrzej Nawalaniec ze Szkoły Podstawowej w Siekierczynie II i Łukasz Wójs ze Szkoły Podstawowej w Wysokiem, a w kat. szkół gimnazjalnych Dawid Wojcieszczak z Gimnazjum w Starej Wsi II i Dominik Wojcieszczak również z Gimnazjum w Starej Wsi II.

W Jury eliminacji powiatowych zasiadali: bryg. Grzegorz Janczy - komendant KP PSP w Limanowej, Bronisław Kunicki - sekretarz ZOP ZOSP RP w Limanowej, st. kpt. Robert Janczy - funkcjonariusz KP PSP w Limanowej oraz mł.asp. Alicja Barnaś - funkcjonariuszka KP PSP w Limanowej. Komisja oceniała rozwiązane testy, a także przeprowadziła ustne rozgrywki finałowe wśród najlepszych trzech osób z każdej kategorii.

W poszczególnych kategoriach następujące miejsca zajęli:

W grupie szkół podstawowych:
I miejsce - Kinga Postrożna - SP w Zalesiu
II miejsce - Andrzej Nawalaniec - SP nr 2 w Siekierczynie
III miejsce - Alicja Bugajska - ZPO Słopnice

W grupie szkół gimnazjalnych:
I miejsce - Grzegorz Dziadoń - Gimazjum. Wilkowisko
II miejsce - Dawid Wojcieszczak - ZS Stara Wieś
III miejsce - Karol Urbański - Gimnazjum Tymbark

W grupie szkół ponadgimnazjalnych:
I miejsce - Krzysztof Krupa - ZS im. KEN Tymbark
II miejsce - Mariusz Toporkiewicz - ZSTiO Limanowa
III miejsce - Dawid Malec - ZSTiO Limanowa

Uczestnikom z naszej gminy gratulujemy zajętych wysokich pozycji , a także posiadanej przez nich wiedzy z zakresu pożarnictwa.

KPTS

W Domu Strażaka w Kasinie Wielkiej odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". W Turnieju uczestniczyli zwycięzcy eliminacji na szczeblu miejsko-gminnym w powiecie limanowskim, po dwie osoby w trzech grupach: uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych po 16 osób oraz 6 uczniów szkół ponadgimnazjalnych.


Gminę Limanowa reprezentowały 4 osoby, które zwyciężyły podczas eliminacji miejsko-gminnych, które miały miejsce dnia 28.03.2012 r. w Łososinie Górnej. Były to: w kat. szkół podstawowych - Andrzej Nawalaniec ze Szkoły Podstawowej w Siekierczynie II i Łukasz Wójs ze Szkoły Podstawowej w Wysokiem, a w kat. szkół gimnazjalnych Dawid Wojcieszczak z Gimnazjum w Starej Wsi II i Dominik Wojcieszczak również z Gimnazjum w Starej Wsi II.

W Jury eliminacji powiatowych zasiadali: bryg. Grzegorz Janczy - komendant KP PSP w Limanowej, Bronisław Kunicki - sekretarz ZOP ZOSP RP w Limanowej, st. kpt. Robert Janczy - funkcjonariusz KP PSP w Limanowej oraz mł.asp. Alicja Barnaś - funkcjonariuszka KP PSP w Limanowej. Komisja oceniała rozwiązane testy, a także przeprowadziła ustne rozgrywki finałowe wśród najlepszych trzech osób z każdej kategorii.

W poszczególnych kategoriach następujące miejsca zajęli:

W grupie szkół podstawowych:
I miejsce - Kinga Postrożna - SP w Zalesiu
II miejsce - Andrzej Nawalaniec - SP nr 2 w Siekierczynie
III miejsce - Alicja Bugajska - ZPO Słopnice

W grupie szkół gimnazjalnych:
I miejsce - Grzegorz Dziadoń - Gimazjum. Wilkowisko
II miejsce - Dawid Wojcieszczak - ZS Stara Wieś
III miejsce - Karol Urbański - Gimnazjum Tymbark

W grupie szkół ponadgimnazjalnych:
I miejsce - Krzysztof Krupa - ZS im. KEN Tymbark
II miejsce - Mariusz Toporkiewicz - ZSTiO Limanowa
III miejsce - Dawid Malec - ZSTiO Limanowa

Uczestnikom z naszej gminy gratulujemy zajętych wysokich pozycji , a także posiadanej przez nich wiedzy z zakresu pożarnictwa.

KPTSLiczba wyświetleń: 1493
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne