Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Tłumacz języka migowego w Urzędzie Gminy Limanowa

12.04.2012

Osoby niesłyszące przy załatwianiu spraw administracyjnych mogą skorzystać z pomocy tłumacza języka migowego. Usługa tłumacza jest bezpłatna dla osoby uprawnionej, będącej osobą niepełnosprawnych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 127, poz. 721 ze zm.). Osoby uprawnione są zobowiązane zgłosić zamiar korzystania z usługi tłumacza, co najmniej 3 dni robocze przed planowaną wizytą w Urzędzie

Zgłoszenia można dokonać osobiście w Sekretariacie Urzędu Gminy Limanowa lub korzystając z pomocy osoby trzeciej dzwoniąc pod nr tel. 18 33 72 252, a także wysyłając faks pod nr 1833 71 337 lube-maila na adres: [email protected].

WNIOSEK O ŚWIADCZENIE USŁUG TŁUMACZA (PJM, SJM, SKOGN)


Osoby niesłyszące przy załatwianiu spraw administracyjnych mogą skorzystać z pomocy tłumacza języka migowego. Usługa tłumacza jest bezpłatna dla osoby uprawnionej, będącej osobą niepełnosprawnych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych (Dz. U. z 2011 r. Nr 127, poz. 721 ze zm.). Osoby uprawnione są zobowiązane zgłosić zamiar korzystania z usługi tłumacza, co najmniej 3 dni robocze przed planowaną wizytą w Urzędzie

Zgłoszenia można dokonać osobiście w Sekretariacie Urzędu Gminy Limanowa lub korzystając z pomocy osoby trzeciej dzwoniąc pod nr tel. 18 33 72 252, a także wysyłając faks pod nr 1833 71 337 lube-maila na adres: [email protected].

WNIOSEK O ŚWIADCZENIE USŁUG TŁUMACZA (PJM, SJM, SKOGN)
Liczba wyświetleń: 1751
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne