Spotkanie z Zygmuntem Kłosowskim

19.04.2012

W dniu 27 kwietnia 2012 r. w Wiejskim Klubie Kultury i Bibliotece Publicznej w Pisarzowej odbędzie się spotkanie z artystą, malarzem z Męciny - Zygmuntem Kłosowskim. Spotkanie połączone będzie z wystawą prac twórcy.

Zygmunt Kłosowski - syn Bronisława i wnuk Karola - znanych Zakopiańczyków, od lat tworzy w Męcinie. Jego malarstwo pejzażowe jest
kontynuacją tradycji rodzinnych. Lekko traktowane impresje są efektem własnych poszukiwań i życiowego optymizmu. Jest On również kolekcjonerem "skarbów" kultury naszego regionu.

Prace artysty prezentowane były na dziesiątkach wystaw w kraju i za granicą. Jego twórczość wielokrotnie można było podziwiać podczas Przeglądów Dorobku Kulturalnego Gminy Limanowa, a także na wielu targach turystycznych, gdzie promował nasz region.

Początek spotkania o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy!

KPTS

Początek spotkania o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy!

KPTS