Seminarium informacyjne dla przedsiębiorczych

19.04.2012

Dnia 9 maja 2012 r., o godz. 14:00 w Starostwie Powiatowym w Limanowej odbędzie się seminarium informacyjne skierowane dla przedsiębiorców oraz osób zamierzających otworzyć własną działalność gospodarczą. Organizatorem jest Powiat Limanowski wspólnie z Małopolską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Małopolskim Centrum Przedsiębiorczości.

Podczas seminarium poruszone będąm. in. następujące tematy:

• Idea Mobilnego Punktu Informacyjnego Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w kontekście realiów gospodarczych kraju i regionu
  • Dotacje na innowacje dla przedsiębiorców w Małopolskim Regionalnym Programie Operacyjnym i Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
  • Wspieramy przedsiębiorczych - oferta Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego

Istotnym elementem seminarium będzie sesja pytań i odpowiedzi zgromadzonych uczestników oraz ekspertów nt. pozyskiwania nowoczesnych rozwiązań w zakresie wdrażania innowacji, pozyskiwania kapitału na rozwój przedsiębiorstwa oraz potrzeba profesjonalnych usług doradztwa probiznesowego.

Prosimy o zgłaszanie uczestnictwa w terminie do 7 maja 2012 r. pod nr tel.: 18 33 37 919 lub mailowo na adres [email protected].

Udział w seminarium jest bezpłatny. Zapraszamy do zgłoszenia i udziału w seminarium

Program seminarium

www.powiat.limanowa.pl

Podczas seminarium poruszone będąm. in. następujące tematy:

Program seminarium

www.powiat.limanowa.pl