Rozstrzygnięcie konkursu na "Kartkę Wielkanocną"

01.04.2012

W dniu jutrzejszym tj. 3 kwietnia 2012 r. o godz. 11.00 w Wiejskim Klubie Kultury i Bibliotece Publicznej w Pisarzowej będzie miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu pt. "Karta Wielkanocna 2012". Na konkurs wpłynęło aż 89 prac wykonanych przez dzieci i młodzież ze szkół oraz placówek kulturalnych z terenu gminy Limanowa.

Na konkurs w kategorii szkół podstawowych (kl.0-VI) wpłynęło 68 prac, a w kategorii szkół gimnazjalnych - 21 prac. Wcześniej szkoły i placówki kulturalne przeprowadziły we
własnym zakresie eliminacje wybierając w każdej kategorii 3 najlepsze prace.

Dyplomy i nagrody rzeczowe wręczone zostaną autorom prac, które zgłoszone zostały do oceny Komisji Konkursowej, natomiast dyplomy i nagrody główne - laureatom poszczególnych miejsc w obu kategoriach.

Celem konkursu na Kartkę Wielkanocną jest utrzymanie tradycji wykonywania i ozdabiania kartek w okresie wielkanocnym oraz rozwój wrażliwości plastycznej i artystycznej dzieci i młodzieży.

Organizatorem konkursu jest Urząd Gminy Limanowa i Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi.

KPTS

własnym zakresie eliminacje wybierając w każdej kategorii 3 najlepsze prace.

KPTS