Punkt Konsultacyjny KSU w Nowym Sączu

02.04.2012

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza do skorzystania z rozszerzonego katalogu usług oferowanych przez Punkt Konsultacyjny KSU w Nowym Sączu.

Obecnie, usługi w Punktach Konsultacyjnych Krajowego Systemu Usług są jeszcze lepiej dopasowane do potrzeb swoich klientów - zarówno przedsiębiorców, jak i osób rozpoczynających dopiero
prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Oferta obejmuje zarówno usługi informacyjne bezpłatne, w tym opiekę nad klientem jak również usługi doradcze, w tym: asystę w zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej (usługi doradcze częściowo odpłatne - klient ponosi koszt 10% wartości usługi).

Osoby zainteresowane założeniem własnej firmy mogą uzyskać w Punktach Konsultacyjnych KSU informacje z szerokiego zakresu tematyki związanej z przedsiębiorczością lub skorzystać z usługi doradczej - asysty w rozpoczynaniu działalności gospodarczej.

usługa informacyjna (bezpłatna)

• dla kogo? dla przedsiębiorców
  • na czym polega? konsultanci informują jak założyć i prowadzić działalność gospodarczą. Informacje obejmują zagadnienia związane z administracyjno-prawnymi aspektami zakładania, prowadzenia i zawieszania lub zamykania działalności gospodarczej, społeczną odpowiedzialnością biznesu (CSR), ochroną własności intelektualnej, możliwością uzyskania finansowania działalności z różnych źródeł, zakresem korzystania z bazy CEIDG, platformy ePUAP, podpisu elektronicznego

usługa doradcza - asysta w zakładaniu działalności gospodarczej (usługa częściowo odpłatna - klient ponosi koszt 10% wartości usługi)

• dla kogo? dla klientów, którzy są zdecydowani na założenie działalności gospodarczej
  • na czym polega? w ramach usługi odbywają się konsultacje nt. wyboru profilu planowanej działalności, przeprowadzane są analizy, udzielana jest pomoc w przygotowaniu biznesplanu i rejestracji działalności gospodarczej w bazie CEIDG

Doświadczonym przedsiębiorcom oferujemy nie tylko informacje, ale także wsparcie doradcze w postaci usługi asysty w prowadzeniu działalności gospodarczej.

usługa doradcza - asysta w prowadzeniu działalności gospodarczej (usługa częściowo odpłatne - klient ponosi koszt 10% wartości usługi)

• dla kogo? dla przedsiębiorców
  • na czym polega? usługa świadczona w dwóch etapach. Diagnoza potrzeb biznesowych klienta poprzedza wsparcie doradcze, obejmujące następujące zagadnienia: aspekty formalno-prawne związane z prowadzeniem firmy, marketing i organizację oraz finanse przedsiębiorstwa

Dodatkowo do dyspozycji klientów pozostaje jeszcze usługa opieki nad klientem - w przypadku gdy przedsiębiorca zdecyduje się korzystać z innej usługi specjalistycznej, spoza oferty PK KSU, takiej jak pożyczki, poręczenia lub usługa proinnowacyjna KSI lub inne, oferowane na rynku, może on nadal korzystać ze wsparcia ze strony konsultanta PK KSU.

Zapraszamy do skorzystania naszych usług.

Na życzenie Klienta istnieje możliwość spotkania poza biurem!

DODATKOW INFORMACJE

prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

usługa informacyjna (bezpłatna)

• dla kogo? dla przedsiębiorców

Zapraszamy do skorzystania naszych usług.

Na życzenie Klienta istnieje możliwość spotkania poza biurem!

DODATKOW INFORMACJE