Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Przybyła nowa atrakcja w Gminie Limanowa

26.04.2012

Gmina Limanowa należy do jednych z nielicznych w woj. małopolskim, która ma swoim terenie wieżę widokową. Zadanie to zrealizowane zostało dzięki środkom pozyskanym z Województwa Małopolskiego w wysokości 80.000,00 tys. zł oraz środkom własnym gminy w wysokości 82.040,00 tys. zł.

Wybudowana u podnóża góry Jaworz wieża widokowa służyć będzie rozwojowi turystyki. Dzięki zrealizowanemu zadaniu nastąpi podniesienie atrakcyjności turystycznej terenu
Beskidu Wyspowego.

Drewniana wieża wolnostojąca jest obiektem o wymiarach 4.50 x 4.50 m osiach słupów nośnych. Wysokość obiektu od poziomu terenu wynosi 19,64 m. Wieża usytuowana jest na bardzo dogodnym terenie, gdzie turyści łatwo mogą dojść pieszo, dojechać rowerem, samochodem lub konno.

Miłośników pieszych wędrówek zapraszamy na wieżę widokową na Jaworzu, skąd roztaczają się przepiękne widoki na Beskidy oraz Tatry.

Przypomnijmy, że wspólna piesza wyprawa turystów na górę Jaworz odbędzie się dnia 19 sierpnia br., w ramach akcji "Odkryj Beskid Wyspowy 2012" organizowanej przez Form Gmin Beskidu Wyspowego.

KPTS

WIDOK Z WIEŻY WIDOKOWEJGmina Limanowa należy do jednych z nielicznych w woj. małopolskim, która ma swoim terenie wieżę widokową. Zadanie to zrealizowane zostało dzięki środkom pozyskanym z Województwa Małopolskiego w wysokości 80.000,00 tys. zł oraz środkom własnym gminy w wysokości 82.040,00 tys. zł.

Wybudowana u podnóża góry Jaworz wieża widokowa służyć będzie rozwojowi turystyki. Dzięki zrealizowanemu zadaniu nastąpi podniesienie atrakcyjności turystycznej terenu
Beskidu Wyspowego.

Drewniana wieża wolnostojąca jest obiektem o wymiarach 4.50 x 4.50 m osiach słupów nośnych. Wysokość obiektu od poziomu terenu wynosi 19,64 m. Wieża usytuowana jest na bardzo dogodnym terenie, gdzie turyści łatwo mogą dojść pieszo, dojechać rowerem, samochodem lub konno.

Miłośników pieszych wędrówek zapraszamy na wieżę widokową na Jaworzu, skąd roztaczają się przepiękne widoki na Beskidy oraz Tatry.

Przypomnijmy, że wspólna piesza wyprawa turystów na górę Jaworz odbędzie się dnia 19 sierpnia br., w ramach akcji "Odkryj Beskid Wyspowy 2012" organizowanej przez Form Gmin Beskidu Wyspowego.

KPTS

WIDOK Z WIEŻY WIDOKOWEJ

Liczba wyświetleń: 1738
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne