Podsumowanie Konkursu "Kartka Wielkanocna 2012"

02.04.2012

W dniu 3 kwietnia br. w Wiejskim Klubie Kultury i Bibliotece Publicznej w Pisarzowej odbyło się wręczenie nagród w Konkursie "Kartka Wielkanocna 2012" zorganizowanego w związku z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi. Od początku marca br. uczniowie szkół oraz podopieczni placówek kulturalnych z terenu gminy wykonywali kartki i po wewnętrznych eliminacjach 3 najlepsze prace w kat. szkół podstawowych
oraz szkół gimnazjalnych z każdej placówki wytypowane zostały do oceny Komisji Konkursowej.

Łącznie Komisja Konkursowa oceniała 68 prac w kat. szkół podstawowych i 21 prac w kat. szkół gimnazjalnych.

Komisja w osobach: Janina Malinowska z Wiejskiego Klubu Kultury z Pisarzowej, Teresa Frączek z Gminnej Biblioteki Publicznej w Pisarzowej, Wojciech Korabik z Gminnego Zespołu Obsługi Szkół w Limanowej, Krzysztof Kuczaj z Pisarzowej - zajmujący się malarstwem dokonała trudnego wyboru tych najpiękniejszych prac.

Zwycięzcami w kategorii szkół podstawowych zostali:

• I miejsce - Dominika Hajduk (kl.II) - Szkoła Podstawowa w Siekierczynie II
  • II miejsce - Edyta Król (kl.V) - Szkoła Podstawowa w Siekierczynie II
  • III miejsce - Kamil Michalik (kl.0) - Gmina Biblioteka Publiczna w Pisarzowej
  • IV miejsce - Sara Słowiak (kl.0) - Zespół Szkół w Mordarce
  • V miejsce - Ewelina Biernat (kl.VI) - Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi

Natomiast w kategorii szkół gimnazjalnych:

• I miejsce - Krzysztof Dudek (kl.I) - Zespół Szkół w Rupniowie
  • II miejsce - Adriana Bieda (kl.II) - Zespół Szkół Stara Wieś II
  • III miejsce - Justyna Jawor (kl.III) - Zespół Szkół Pisarzowa

Dla wszystkich uczestników konkursu Urząd Gminy Limanowa ufundował nagrody, które wręczali: Franciszek Bieda - Z-ca Wójta Gminy Limanowa oraz Jacenty Musiał - Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi.

Najciekawsze prace będą wykorzystane do promocji naszej gminy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

KPTS

Zwycięzcami w kategorii szkół podstawowych zostali:

• I miejsce - Dominika Hajduk (kl.II) - Szkoła Podstawowa w Siekierczynie II
  • II miejsce - Edyta Król (kl.V) - Szkoła Podstawowa w Siekierczynie II
  • III miejsce - Kamil Michalik (kl.0) - Gmina Biblioteka Publiczna w Pisarzowej
  • IV miejsce - Sara Słowiak (kl.0) - Zespół Szkół w Mordarce

Natomiast w kategorii szkół gimnazjalnych:

• I miejsce - Krzysztof Dudek (kl.I) - Zespół Szkół w Rupniowie
  • II miejsce - Adriana Bieda (kl.II) - Zespół Szkół Stara Wieś II