Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

PATRIA MŁYNNE Z 2 MEDALAMI W BORACH DOLNOŚLĄSKICH

24.04.2012

W dn. 20-22 kwietnia 14-osobowa ekipa klubu "Patria" Młynne wzięła udział w Międzynarodowych Zawodach w Biegu na Orientację "Puchar Borów Dolnośląskich". Zawody te odbyły się w okolicach Bolesławca.

W gronie 590 zawodników rewelacyjnie spisała się Edyta Baluta, która bezapelacyjnie zwyciężyła w kategorii K-20. Na najniższym stopniu podium stanęła Magdalena Golonka K-10.

Pozostali zawodnicy tez spisali się bardzo dobrze - m.in. Katarzyna Fitrzyk - 5 miejsce w K-20, Anna Baluta - 6 miejsce w K20, Małgorzata Sroka - 6 miejsce w K-10 oraz Krzysztof Fitrzyk - 6 miejsce w M10.

Najbliższy weekend to wyjazd na Grand Prix Mazowsza - okolice Nowego Dworu Mazowieckiego, a 12 maja Patria Młynne, Burmistrz Miasta Limanowa, Starosta Powiatu Limanowskiego oraz Wójt Gminy Limanowa - zapraszają do limanowskiego parku na Ogólnopolską Akcję - "CAŁA POLSKA BIEGA Z MAPĄ". Nie ważny wiek i umiejętności - liczą się chęci. Pierwszych 100 uczestników otrzyma pamiątkowe medale, a najlepsi - puchary.