"Patria" Młynne na fali

16.04.2012

Z siedmioma medalami z III i IV rundy Grand Prix Małopolski wróciła 16-osobowa ekipa młodzików.

W miejscowości Gorenice k/Olkusza w ostatni weekend odbyły się kolejne dwie rundy Grand Prix Małopolski.

W sobotnim biegu średniodystansowym spośród zawodników Patrii najlepiej wypadli:

1. Krzysztof Fitrzyk (M10N)
2. Julia Odziomek(K10N), Kuca Kacper(M14)
3. Klaudia Zelek (K10N)

W niedzielnym klasyku na podium i to całym uplasowały się dziewczęta w kat. K10N- Magdalena Golonka, Julia Odziomek oraz Małgorzata Sroka. Pierwsze miejsce w kategorii weteranów zdobył trener: Witold Sochacki

Po IV rundach Grand Prix Małopolski W K10 całe podium dla Patrii - Golonka M., Odziomek J. i Sroka M. (po 15pkt). Drugie miejsca zajmują Krzysztof Fitrzyk(M10) oraz Kacper Kuca (M14).

Do końca rywalizacji w Grand Prix Małopolski pozostał już tylko 1 bieg , który odbędzie się w Krzeszowicach w dniu 13 maja 2012r.

Pracowicie zapowiadają się najbliższe dwa miesiące zawodników Patrii. Puchar Borów Dolnośląskich (20-22.04 - Żagań), Grand Prix Mazowsza (29.04. - 01.05 - Wieliszew), Cała Polska Biega z Mapą (12.05 - Limanowa), Grand Prix Małopolski (13.05-Krzeszowice), Klubowe Mistrzostwa Polski (18-20.05 - Tomaszów), Puchar Bałtyku - Eliminacje do Mistrzostw Europy (25-27.05 - Wejherowo), Mistrzostwa Polski (01-03.06.2012 - Poznań), XXXII Puchar Najmłodszych - Mistrzostwa Polski Młodzików (08-10.06 -Łódź)

Wszystkich chętnych do spróbowania sił w tej pięknej dyscyplinie jaką jest bieg na orientację klub Patria Młynne zaprasza do limanowskiego parku w dniu 12 maja na Ogólnopolską Akcję "Cała Polska biega z mapą". Tam dowiesz się wszystkiego i uzyskasz fachowe informacje. Pierwszych 100 zawodników tej akcji otrzyma pamiątkowe medale. Zapamiętajcie 12 maja - godz. 11.00 - Park Miejski w Limanowej.

WS

1. Krzysztof Fitrzyk (M10N)
2. Julia Odziomek(K10N), Kuca Kacper(M14)
3. Klaudia Zelek (K10N)