Gmina Limanowa na Giełdzie Agroturystycznej

12.04.2012

Gmina Limanowa po raz kolejny będzie prezentować się na XV Małopolskiej Giełdzie Agroturystycznej. Głównym celem organizacji Giełdy jest promocja turystyki wiejskiej, a także przedstawienie atrakcyjnej oferty wypoczynku na polskiej wsi mieszkańcom Krakowa i Województwa Małopolskiego.

Giełda odbywać się będzie w siedzibie Wydziału Leśnego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie Al.29 Listopada 46

Giełda czynna będzie:
- 14 kwietnia (sobota) godz. 10.00 – 18.00
- 15 kwietnia (niedziela) godz. 9.00 – 15.30

W programie Giełdy:
- prezentacja ofert gospodarstw agroturystycznych,
- wystawa rękodzieła ludowego,
- pokazy i degustacje potraw regionalnych,
- występy zespołów i kapel regionalnych

Ponadto, podczas Giełdy odbywać się będzie szereg imprez towarzyszących, takich jak: kiermasze produktów lokalnych i regionalnych, wystawa zwierząt gospodarskich oraz konkursy i zabawy dla dzieci.

Gmina Limanowa zaprezentuje na targach polsko-angielski folder "Gmina Limanowa Zaprasza" oraz inne publikacje turystyczne, które wykonane zostały w celach promocyjnych naszej gminy. Pracownicy Wydziału Kultury, Promocji, Turystki i Sportu zapraszać będą do odwiedzania gospodarstw agroturystycznych działających na terenie gminy Limanowa oraz innej bazy hotelarsko-turystycznej.

Na stoisku oprócz materiałów promocyjnych nie zabraknie również prezentacji regionalnej kuchni, która jest bardzo mocnym elementem dziedzictwa kulturowego naszego regionu.

KPTS

Giełda czynna będzie: