Czołowe miejsca dzieci z gminy Limanowa na Konkursie Recytacji organizowanym w ramach Limanowskiej Triady Artystycznej

12.04.2012

Dnia 12 kwietnia br. w Limanowskim Domu Kultury odbył się "Mały Konkurs Recytacji Poezji Dla Dzieci" w ramach "Dziecięcej Triady Artystycznej". W konkursie udział wzięły dzieci z terenu gminy i miasta Limanowa. Gminę Limanowa reprezentowało 35 młodych uczestników.

Powołana przez organizatorów Komisja w składzie: Katarzyna Banaś, Maria Trzupek, Marcin Król przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

W kat. dzieci od 6 do 8 lat:

• 3 równorzędne I miejsca otrzymali:
    Mateusz Radzięta ze Szkoły Podstawowej w Pisarzowej
    Kinga Nawalaniec ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Starej Wsi
    Dominika Tobiasz ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Męcinie
  • II miejsce- Katarzyna Jędrzejek ze Szkoły Podstawowej w Młynnem
  • III miejsce - Joanna Joniec z Zespołu Szkół Samorządowych nr 1 w Limanowej
  • Wyróżnienie zdobyła Aleksandra Baczyńska z Zespołu Szkół Samorządowych Nr 2 w Limanowej

W kat. dzieci od 9 do 12 lat:

• 2 równorzędne I miejsca otrzymali:
    Mateusz Gądek ze Szkoły Podstawowej w Kaninie
    Brygida Włodarczyk ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Siekierczynie
  • II miejsce - Sandra Duplak ze Szkoły Podstawowej w Młynnem
  • III miejsce - Julia Golonka z Zespołu Szkół Samorządowych Nr 4 w Limanowej
  • Wyróżnienie zdobyła Natalia Wadowska z Zespołu Szkół Samorządowych Nr 2 w Limanowej.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominki i dyplomy oraz słodki poczęstunek ufundowane przez Urząd Gminy Limanowa i Limanowski Dom Kultury.

Dnia 19 kwietnia br. w Limanowskim Domu Kultury w ramach "Dziecięcej Triady Artystycznej" odbędzie się konkurs pn. "Śpiewające Dzieci", natomiast dnia 10 maja br. - "Prezentacje Artystyczne Limanowskich Dzieci".

KPTS

W kat. dzieci od 6 do 8 lat:

• 3 równorzędne I miejsca otrzymali:
    Mateusz Radzięta ze Szkoły Podstawowej w Pisarzowej
    Kinga Nawalaniec ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Starej Wsi
    Dominika Tobiasz ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Męcinie
  • II miejsce- Katarzyna Jędrzejek ze Szkoły Podstawowej w Młynnem
  • III miejsce - Joanna Joniec z Zespołu Szkół Samorządowych nr 1 w Limanowej

W kat. dzieci od 9 do 12 lat:

• 2 równorzędne I miejsca otrzymali:
    Mateusz Gądek ze Szkoły Podstawowej w Kaninie
    Brygida Włodarczyk ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Siekierczynie