"Cała Polska Czyta Dzieciom" w Bibliotece w Młynnem

29.04.2012

28 kwietnia w Gminnej Bibliotece w Młynnem w ramach akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom" dzieci i młodzież uczestniczyły w zajęciach związanych z propagowaniem czytelnictwa. Najważniejszym punktem sobotnich zajęć było przyznanie nagród dla "Najlepszych Czytelników 2011 roku".

W ciepłej, rodzinnej atmosferze zaproszony specjalnie na tą uroczystość gość, a był nim ksiądz Stanisław Pietrzak, wręczył nagrody i dyplomy najlepszym czytelnikom: Wojtkowi Oleksemu i Agnieszce Wójcik. Ważne jest, żeby dzieci od najmłodszych lat miały świadomość, że czytanie książek nie musi być przymusem, ale powinno przede wszystkim sprawiać radość i przyjemność. Doceniając i chcąc podtrzymać zapał czytelniczy zwłaszcza wśród najmłodszych zapraszamy wszystkich do naszej biblioteki.

M.W.

M.W.