Piłka ręczna dziewcząt Gimnazjów

05.03.2012

W dniu 5 marca br. w Zespole Szkół w Rupniowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Ręcznej Dziewcząt Gimnazjów. Drużyny walczyły o zwycięstwo i udział w zawodach powiatowych.

Po wyrównanej rywalizacji tytuł Mistrza Gminy Limanowa Dziewcząt przypadł drużynie z Gimnazjum z Mordarki, która pokonała koleżanki z Rupniowa.

Zwycięska drużyna dziewcząt grała w składzie : Agnieszka Wojtas, Bożena Lis, Paulina Lis, Daria Janczy, Dominika Grzyb, Natalia Hudecka, Monika Kubacka, Małgorzata Abram, Gabriela Twaróg, Natalia Lupa, Natalia Wójcik, Paulina Mróz, Monika Lis, Bernadetta Hudy, Beata Król, Kinga Zelek. Opiekunem grupy jest nauczyciel wychowania fizycznego Magdalena Dąbrowska.
II miejsce zajęła drużyna dziewcząt z Rupniowa, III miejsce - Stara Wieś I, IV miejsce - Pisarzowa.

Dyplomy i nagrody wszystkim drużynom, które wzięły udział w zawodach wręczyli: Robert Piwowarczyk - Z-ca Dyrektora Zespołu Szkół w Rupniowie i nauczyciele wychowania fizycznego Magdalena Dąbrowska z Zespołu Szkół w Mordarce, Łukasz Sukiennik z Zespołu Szkół w Pisarzowej i Marek Młynarczyk z Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Starej Wsi.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zwycięskiej drużynie z Mordarki na zawodach powiatowych, które odbędą się 14 marca br., w Mszanie Dolnej.

KPTS

KPTS