Piłka ręczna chłopców Gimnazjów

07.03.2012

W dniu 7 marca br. w Zespole Szkół w Rupniowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Ręcznej Chłopców Gimnazjów. Drużyny walczyły o zwycięstwo i udział w zawodach powiatowych.

Po wyrównanej rywalizacji tytuł Mistrza Gminy Limanowa przypadł drużynie chłopców z Gimnazjum z Rupniowa, którzy pokonali kolegów z Mordarki.

Zwycięska drużyna chłopców grała w składzie: Tomasz Trojański, Norbert Drożdż, Kamil Zając, Adrian Król, Jacek Wąsowicz, Grzegorz Młyński, Sylwester Malec, Dominik Lizak, Kamil Sowa, Krystian Kozak. Opiekunem jest nauczyciel wychowania fizycznego Robert Piwowarczyk.
II miejsce zajęła drużyna chłopców z Mordarki, III miejsce - Stara Wieś II, IV miejsce - Pisarzowa, V - miejsce - Pasierbiec, VI miejsce - Stara Wieś I.

Dyplomy i nagrody wszystkim drużynom, które wzięły udział w zawodach wręczyli: Franciszek Bieda - Z-ca Wójta Gminy Limanowa, Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu w Urzędzie Gminy Limanowa oraz Robert Piwowarczyk - Z-ca Dyrektora Zespołu Szkół w Rupniowie.

Zwycięska drużyna będzie reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych 15 marca br. w ZSM Nr 1 w Mszanie Dolnej. Życzymy powodzenia!

KPTS

KPTS