MŁODZICY "PATRII" POKAZALI SIŁĘ

25.03.2012

GRAND PRIX MAŁOPOLSKI W BIEGU NA ORIENTACJĘ
Cieniawa/Wielogłowy - 24/25.03.2012

12 razy stawali na podium młodzicy podczas pierwszych dwóch etapów Grand Prix Małopolski. Znakomity początek sezonu.

W Cieniawie i Wielogłowach po raz pierwszy w tym sezonie startowali młodzicy. W gronie ponad 100 zawodników nasza 22 osobowa kadra klubu
zaprezentowała się z bardzo dobrej strony, a na największe pochwały zasłużyli: Małgorzata Sroka (K10N) - I i II miejsce, Magdalena Golonka (K10N) - I i IV miejsce, Jakub Dudek (M12) - I miejsce, Kacper Kuca (M14) - dwa razy drugie miejsce, Julia Odziomek (K10N) - III i II miejsce, Krzysztof Fitrzyk (M10N) - III i II miejsce, Daniel Piaskowy(M12) III i IV miejsce, Klaudia Zelek(K10N) - III miejsce.

Słowa pochwały dla Sandry Duplak (K12) - V miejsce, Patryka Piwowara (M10N) - V i IV miejsce, Kamila Fitrzyka (M14) - IV miejsce, Kasi Jędrzejek (K10N) - V miejsce i Marcela Jędrzejek (M10N) Brawo! Brawo! Brawo!

UKS "Patria" Młynne dziękuje bardzo Gminie Limanowa oraz firmom: "INDECO", "JAN WOJTAS" oraz "DOMEX" za wsparcie finansowe działalności klubu w sezonie 2012. Zrewanżujemy się dobrymi wynikami w tym sezonie - obiecujemy!!!

Witold Sochacki

GRAND PRIX MAŁOPOLSKI W BIEGU NA ORIENTACJĘ