MINI PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW

12.03.2012

W dniu 12 marca 2012r. w Zespole Szkół w Mordarce odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Mini Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych. Drużyny walczyły o zwycięstwo i udział w zawodach powiatowych.

Oficjalnego otwarcia zawodów dokonała Danuta Bulanda - Dyrektor Zespołu Szkół w Mordarce i Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury,
Promocji, Turystyki i Sportu w Urzędzie Gminy Limanowa.

Po wyrównanej rywalizacji tytuł Mistrza Gminy Limanowa przypadł drużynie ze Szkoły Podstawowej w Starej Wsi Roli, która pokonała kolegów z Mordarki.

Zwycięska drużyna grała w składzie : Eryk Pająk, Łukasz Bugajski, Karol Biedroń, Grzegorz Majka, Dawid Pałka, Tomasz Twaróg, Kamil Palacz, Bartosz Bulanda, Artur Grabowski, Mariusz Liptak, Sebastian Więcek, Konrad Kurzeja, Jan Mąka, Filip Włodarczyk. Opiekunem grupy jest nauczyciel wychowania fizycznego Marek Młynarczyk.
II miejsce - Mordarka, III miejsce - Pasierbiec, IV miejsce - Siekierczyna Nr 1, V miejsce - Siekierczyna Nr 2, VI miejsce - Rupniów, VII miejsce - Stara Wieś Wola.

Dyplomy i nagrody wszystkim drużynom, które wzięły udział w zawodach wręczyli: Danuta Bulanda - Dyrektor Zespołu Szkół w Mordarce, Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu w Urzędzie Gminy Limanowa i Janusz Zelek - nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Mordarce.

Gratulujemy zdobytych wyróżnień i życzymy dalszych sukcesów na zawodach powiatowych, podczas których Gminę Limanowa będzie reprezentować zwycięska drużyna. Zawody odbędą się 27 marca br. w ZSS Nr 3 w Limanowej.

KPTS

Promocji, Turystyki i Sportu w Urzędzie Gminy Limanowa.

KPTS

Liczba wyświetleń: 2019