Kobiety w Nauce i Biznesie

12.03.2012

Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska zaprasza na konferencję "Gram główną rolę w nauce i biznesie" w dniach 15-16 marca 2012 r., Politechnika Krakowska, sala "Kotłownia" Kraków, ul. Warszawska 24.

Jeśli studiujesz, jesteś w trakcie doktoratu, pracujesz na uczelni, prowadzisz firmę lub dopiero planujesz rozkręcić własny biznes - ta konferencja jest dla
Ciebie!

W programie m.in:

• prezentacja bogatej oferty programów wspierających naukowców i przedsiębiorców,
  • informacje o stypendiach skierowanych do naukowców,
  • panel informacyjny na temat działań dedykowanych kobietom - naukowcom,
  • programy finansowe wspierające przedsiębiorców,
  • warsztaty dotyczące planowania kariery zawodowej,
  • prezentacje kobiet, które osiągnęły sukces w różnych dziedzinach nauki biznesu.

Ciebie!

W programie m.in: