Bezpłatne wsparcie dla firm

13.03.2012

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie, serdecznie zaprasza Państwa do skorzystania z bezpłatnych usług innowacyjnych, których celem jest usprawnienie funkcjonowania firmy.

Usługi te realizowane są przez Izbę w ramach projektu 5.2 PO Innowacyjna Gospodarka (w załączeniu informacja).

Zamierzeniem tego projektu jest podniesienie poziomu innowacyjności mikro, małych i średnich przedsiębiorstw poprzez zapewnienie im kompleksowego wsparcia przy wyborze optymalnego rozwiązania innowacyjnego.

Oferowane wsparcie może przyczynić się do widocznego ulepszenia działalności firmy, podniesienia jej wydajności i efektywności, a także poprawy jej konkurencyjności i pozycji na rynku.

Firmy zainteresowane bliższymi informacjami dotyczącymi ww. usług, zachęcamy do o kontaktu z Izbą Przemysłowo-Handlową w Krakowie, Małgorzata Deka, tel. 12 428 92 62.

Liczba wyświetleń: 2061