27.02.2012

Dnia 18 marca 2012 r. o godz. 10.00 w Wiejskim Klubie Kultury w Pisarzowej odbędzie się XXIII Memoriał im. Józefa Krzyżaka - Szachowe Indywidualne Mistrzostwa Gminy Limanowa.

Celem turnieju jest przypomnienie sylwetki Józefa Krzyżaka - szachisty, wieloletniego Kierownika Szkoły Podstawowej w Pisarzowej oraz popularyzacja "królewskiej gry" w środowisku Gminy Limanowa.

Turniej ma charakter otwarty, w ramach zawodów prowadzona będzie odrębna klasyfikacja dla zawodników zamieszkałych na terenie Gminy Limanowa.

Zgłoszenia do turnieju przyjmuje Wydział Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu w Urzędzie Gminy Limanowa (pok. 30) w terminie do 16 marca 2012 r. w godz. od 8.00 do 15.00 tel./fax.: (18) 3371-364. W dniu zawodów nie będzie możliwości zgłoszenia się do Turnieju.

Zawody rozgrywane będą systemem - szwajcarskim, dystans - 7 rund, tempo gry - 15’ na partię dla zawodnika. Obowiązują przepisy gry: Kodeks szachowy-wersja internetowa. Końcowa kolejność wg: 1/liczby uzyskanych pkt; 2/progress; 3/ wynik bezpośredni; 4/ lepsze wyniki czarnym kolorem bierek ; 5/partia P’5.

Chętnych do udziału serdecznie zapraszamy!

KPTS

REGULAMIN

Chętnych do udziału serdecznie zapraszamy!

KPTS

REGULAMIN