Sukces zawodniczki z KS "Patria" Młynne w Portugalii

20.02.2012

Edyta Baluta zawodniczka Klubu Sportowego "Patria" Młynne zajęła 4 miejsce w Międzynarodowych Zawodach w biegu na orientację "Portugal O-Meeting", które we wtorek zakończyły się w okolicach miejscowości Viseu w Portugalii. W zawodach tych wystartowało ponad 2000 zawodników z całej Europy!

Cztery starty w cztery dni i czwarte miejsce. Edyta jako jedyna z
Europejek walczyła dzielnie z plejadą Skandynawek. Do podium trochę zabrakło, ale przed nią dopiero sezon i trzymamy kciuki. W dodatkowych zawodach - nocnym biegu sprinterskim Edyta zajęła trzecie miejsce. W najbliższy weekend Edyta wystartuje jeszcze w miejscowości Dunas Da Rainha w kolejnych zawodach w BnO, a później powrót do kraju.

Wyniki:
1. Muller (SWE)