Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Sukces zawodniczki z KS "Patria" Młynne w Portugalii

20.02.2012

Edyta Baluta zawodniczka Klubu Sportowego "Patria" Młynne zajęła 4 miejsce w Międzynarodowych Zawodach w biegu na orientację "Portugal O-Meeting", które we wtorek zakończyły się w okolicach miejscowości Viseu w Portugalii. W zawodach tych wystartowało ponad 2000 zawodników z całej Europy!

Cztery starty w cztery dni i czwarte miejsce. Edyta jako jedyna z
Europejek walczyła dzielnie z plejadą Skandynawek. Do podium trochę zabrakło, ale przed nią dopiero sezon i trzymamy kciuki. W dodatkowych zawodach - nocnym biegu sprinterskim Edyta zajęła trzecie miejsce. W najbliższy weekend Edyta wystartuje jeszcze w miejscowości Dunas Da Rainha w kolejnych zawodach w BnO, a później powrót do kraju.

Wyniki:
1. Muller (SWE)
2. Kollerud (NOR)
3. Blindheim (NOR)
4. Baluta Edyta (POL)
5. Brekke (NOR)
6. Andersen (NOR)
7. Rubitschon (SUI)

Witold Sochacki

Edyta Baluta zawodniczka Klubu Sportowego "Patria" Młynne zajęła 4 miejsce w Międzynarodowych Zawodach w biegu na orientację "Portugal O-Meeting", które we wtorek zakończyły się w okolicach miejscowości Viseu w Portugalii. W zawodach tych wystartowało ponad 2000 zawodników z całej Europy!

Cztery starty w cztery dni i czwarte miejsce. Edyta jako jedyna z
Europejek walczyła dzielnie z plejadą Skandynawek. Do podium trochę zabrakło, ale przed nią dopiero sezon i trzymamy kciuki. W dodatkowych zawodach - nocnym biegu sprinterskim Edyta zajęła trzecie miejsce. W najbliższy weekend Edyta wystartuje jeszcze w miejscowości Dunas Da Rainha w kolejnych zawodach w BnO, a później powrót do kraju.

Wyniki:
1. Muller (SWE)
2. Kollerud (NOR)
3. Blindheim (NOR)
4. Baluta Edyta (POL)
5. Brekke (NOR)
6. Andersen (NOR)
7. Rubitschon (SUI)

Witold SochackiLiczba wyświetleń: 1615
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne