"Miłość niejedno ma imię" - spotkanie walentynkowe w Bibliotece w Kaninie

20.02.2012

Miłość jest największą cnotą, najważniejszą wartością, najpiękniejszym doznaniem. O miłości warto i trzeba mówić, bo dzięki niej jesteśmy lepsi, potrafimy piękniej i owocniej żyć. Dlatego dnia 14 lutego br. tradycyjnie obchodziliśmy Święto Zakochanych, czyli popularne Walentynki pod hasłem: "Miłość niejedno ma imię". Z tej okazji w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kaninie odbyło się spotkanie dla wszystkich "fanów Miłości".

Maria Trzupek

Maria Trzupek