MINI PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT

28.02.2012

W dniu 1 marca 2012r. w Zespole Szkół w Pasierbcu odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych. Drużyny walczyły o zwycięstwo i udział w zawodach powiatowych.

Po wyrównanej rywalizacji tytuł Mistrza Gminy Limanowa Dziewcząt przypadł drużynie ze Szkoły Podstawowej w Starej Wsi Roli, która pokonała koleżanki z Pasierbca.

Zwycięska drużyna dziewcząt grała w składzie: Izabela Dębska, Katarzyna Strug, Karolina Twaróg, Anita Więcek, Aleksandra Lis, Iwona Włodarczyk, Anna Bednarczyk, Martyna Szkrobol, Karolina Kędroń, Sylwia Więcek, Sylwia Kutaj, Aleksandra Florek, Patrycja Franczak, Paulina Talarczyk, Barbara Pacholarz. Opiekunem grupy jest nauczyciel wychowania fizycznego Marek Młynarczyk.
II miejsce zajęła drużyna dziewcząt z Pasierbca, III miejsce - Siekierczyna Nr 2, IV miejsce - Mordarka, V miejsce - Siekierczyna Nr 1, VI miejsce - Rupniów.

Dyplomy i nagrody wszystkim drużynom, które wzięły udział w zawodach wręczyli: Rozalia Kuchta - Dyrektor Zespołu Szkół w Pasierbcu, Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu oraz Marek Golonka i Zbigniew Król - nauczyciele wychowania fizycznego z Zespołu Szkół w Pasierbcu.

Gratulujemy zdobytych wyróżnień i życzymy dalszych sukcesów na zawodach powiatowych, podczas których Gminę Limanowa będzie reprezentować zwycięska drużyna. Zawody odbędą się 22 marca br. w Mszanie Dolnej.

KPTS

KPTS