Ferie w WKK Kisielówka

26.02.2012

Zajęcia plastyczne, sportowe, edukacyjne i kulinarne zorganizowane zostały w czasie ferii dla najmłodszych w Wiejskim Klubie Kultury w Kisielówce. W przygotowanych zajęciach licznie uczestniczyła młodzież i dzieci, aby wolny czas spędzić na wspólnej zabawie.

Na okres ferii zimowych w WKK w Kisielówce został przygotowany program, który obejmował:

• zajęcia plastyczne - w trakcie których dzieci rozwijały swoje talenty,
  • zajęcia sportowe - były nimi: cieszące się wśród młodzieży rozgrywki tenisa stołowego i piłkarzyki, dla najmłodszych zorganizowana została "mini olimpiada sportowa" - skoki w workach, tor przeszkód, rzut do celu itp.,
  • zajęcia edukacyjne - quizy zoologiczne, ortograficzne, "dokończ przysłowie",
  • zajęcia kulinarne - "uczymy się robić sałatki", które wśród dzieci i młodzieży cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

Nie zapomnieliśmy także o dyskotece z okazji walentynek. Mimo, że zima nam dokuczyła w pierwszym tygodniu ferii dzieciakom to nie przeszkadzało i zorganizowaliśmy także zabawy na świeżym powietrzu. Pamiętaliśmy również o dokarmianiu zwierząt leśnych.

Dzieci jak i młodzież chętnie uczestniczyli w przygotowanych dla nich zajęciach. Ferie zakończyły się w miłej atmosferze. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz skromne nagrody.

Wszyscy mile będziemy wspominać ferie 2012 w Wiejskim Klubie Kultury w Kisielówce.

Agata Pytel

• zajęcia plastyczne - w trakcie których dzieci rozwijały swoje talenty,