Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

BALUTA ZNOWU NA "CZTERY"

26.02.2012

Podczas kolejnego startu w Portugalii, zawodniczka klubu "Patria" Młynne Edyta Baluta (bieg na orientację)zajęła ponownie 4 miejsce. Tym razem były to zawody zaliczane do Rankingu Światowego World Ranking Events "XIII Meeting de Orientacao do Centro" w okolicach miejscowości Dunas de Rainha.


W biegu klasycznym zajęła 4 miejsce, a w średniodystansowym 6. Czas łączny po dwóch biegach dał jej ostatecznie 4 miejsce. Tuż przed nią, na najniższym stopniu podium stanęła inna Polka - Agata Stankiewicz z Łodzi.

Witold Sochacki

Podczas kolejnego startu w Portugalii, zawodniczka klubu "Patria" Młynne Edyta Baluta (bieg na orientację)zajęła ponownie 4 miejsce. Tym razem były to zawody zaliczane do Rankingu Światowego World Ranking Events "XIII Meeting de Orientacao do Centro" w okolicach miejscowości Dunas de Rainha.


W biegu klasycznym zajęła 4 miejsce, a w średniodystansowym 6. Czas łączny po dwóch biegach dał jej ostatecznie 4 miejsce. Tuż przed nią, na najniższym stopniu podium stanęła inna Polka - Agata Stankiewicz z Łodzi.

Witold SochackiLiczba wyświetleń: 1613
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne