BALUTA ZNOWU NA "CZTERY"

26.02.2012

Podczas kolejnego startu w Portugalii, zawodniczka klubu "Patria" Młynne Edyta Baluta (bieg na orientację)zajęła ponownie 4 miejsce. Tym razem były to zawody zaliczane do Rankingu Światowego World Ranking Events "XIII Meeting de Orientacao do Centro" w okolicach miejscowości Dunas de Rainha.

W biegu klasycznym zajęła 4 miejsce, a w średniodystansowym 6. Czas łączny po dwóch biegach dał jej ostatecznie 4 miejsce. Tuż przed nią, na najniższym stopniu podium stanęła inna Polka - Agata Stankiewicz z Łodzi.

Witold Sochacki

Witold Sochacki