Zebranie strażackie w Nowym Rybiu

10.01.2012

Dnia 07.01.2012 r. w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Rybiu odbyło się walne zebranie sprawozdawcze członków straży. W zebraniu wzięło udział 45 członków straży. Byli to członkowie czynni, honorowi, wspierający i Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze.

Na spotkaniu obecni byli zaproszeni goście: kpt Krzysztof Hybel z KP PSP w Limanowej, Kazimierz Czyrnek - Prezes ZP ZOSP RP, Aleksander
Krzysztof - Prezes Z M-G ZOSP RP, Wojciech Świerczek - Komendant M-G ZOSP RP, Radny Powiatu Limanowskiego a zarazem Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa Rady Powiatu Limanowskiego - Jacenty Musiał, Sekretarz Urzędu Gminy Limanowa - Marek Ziaja, Ks. Proboszcz - Kazimierz Basista oraz sołtysi wsi Stare Rybie - Jerzy Kruczek i Nowe Rybie - Jan Myszka.

Podczas zebrania dokonano podsumowania pracy za rok 2011r. po czym w głosowaniu jawnym udzielono absolutorium Zarządowi OSP. Zarząd OSP przedstawił plan pracy i plan finansowy na rok 2012.

Skład Zarządu OSP:
Wilczek Wacław - Prezes