Wszyscy pamiętamy

26.01.2012

Uroczystości i imprezy są stałym elementem życia ogólnoszkolnego. Jedną z nich na stałe wpisaną w plan pracy szkoły jest święto które przypada na 21 i 22 stycznia. Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Nikt inny nie ma tyle cierpliwości, tyle wyrozumiałości i ludzkiej życzliwości dla dużych i małych problemów dzieci.

Tak jak w każdym roku, również i w tym uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Męcinie zaprosiły swoje babcie i swoich dziadków do świata bajek, wierszy, tańców i piosenek. Wzruszający program artystyczny przygotowany przez Panie Halinę Woźniak i Renatę Frączek - Mamak oraz ks. Daniela Czerwienia wycisnął niejedną łezkę z oczu dziadków śledzących popisy swoich wnucząt. Wszystkie dzieci biorące udział w akademii cieszyły się, że babcie i dziadkowie z takim entuzjazmem przyjęli ich występy. Oklaskom nie było końca. Wszystkim się bardzo podobało.

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście organu prowadzącego szkołę: Wójt Gminy Limanowa Władysław Pazdan, Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół - Edyta Król oraz przewodniczący Rady Gminy Limanowa Józef Oleksy. Ponadto uroczystość zaszczycił swoją obecnością ks. Proboszcz Antoni Piś oraz w-ce przewodniczący Rady Powiatu Wojciech Włodarczyk.

Na zakończenie dzieci obdarowały swoich gości własnoręcznie wykonanymi upominkami, po czym przedstawiciele Rady Rodziców - Pani Marta Radzięta oraz Pan Stanisław Świerczek zaprosiły na smaczny poczęstunek przygotowany przez rodziców dzieci z tutejszej szkoły.

SP 2 - Męcina

SP 2 - Męcina