Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Koszowej Dziewcząt

23.01.2012

W dniu 24 stycznia 2012r. w Zespole Szkół w Pasierbcu odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Koszowej Dziewcząt.

W zawodach uczestniczyły 4 Gimnazja z terenu z naszej gminy. I miejsce zdobyła drużyna dziewcząt z Gimnazjum z Mordarki, grały w składzie: Joanna Sławek, Agnieszka Wojtas, Bożena Lis, Sabina Tomasik, Paulina Lis, Dominika Grzyb, Beata Król, Daria Janczy, Alicja Lis, Natalia
Wójcik, Natalia Hudecka. Opiekunem zespołu jest Magdalena Dąbrowska - nauczyciel wychowania fizycznego.

Po rozegraniu wszystkich spotkań wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
I miejsce - Gimnazjum w Mordarce
II miejsce - Gimnazjum w Starej Wsi Roli
III miejsce - Gimnazjum w Starej Wsi Woli
IV miejsce - Gimnazjum w Pasierbcu

Wręczenia nagród i dyplomów dokonali: Wicedyrektor Zespołu Szkół w Pasierbcu - Urszula Nowak i Zbigniew Król - nauczyciel wychowania fizycznego z Zespołu Szkół w Pasierbcu.

Zwycięska drużyna będzie reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych 2 lutego br. w ZSM Nr 1 w Mszanie Dolnej. Życzymy powodzenia!

KPTiS

Po rozegraniu wszystkich spotkań wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
I miejsce - Gimnazjum w Mordarce
II miejsce - Gimnazjum w Starej Wsi Roli