Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Kolejny sukces pływaczek

22.01.2012

"Pływaj z nami na Koronie" - to zawody które organizowane były w Krakowie na znanej pływalni Korona. W zawodach startowały 24 Kluby z całej Polski w tym zawodniczki Anna Kowal i Natalia Orczykowska z Klubu "Limanowa Swim". Obie zawodniczki uplasowały się bardzo wysoko.

W stylu klasycznym na dystansie 50 m z czasem 46.08 Anna Kowal
zdobyła brązowy medal, natomiast w stylu dowolnym na dystansie 50 m z czasem 38 s zdobyła 7 miejsce.

Natalia Orczykowska w swojej koronnej dyscyplinie na dystansie 50 m zdobyła srebrny medal, natomiast na dystansie 200 m stylem dowolnym uplasowała się na 9 pozycji.

Obu zawodniczkom składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.