Zespołu "Spod Kicek" z Mordarki najlepszy w Małopolsce

07.12.2011

Regionalny Zespół "Spod Kicek" z Mordarki znalazł się w gronie trzech zespołów, które uznane zostały za najlepsze na Festiwalu "Talia-Korzenie". Festiwal zorganizował Teatr im. Ludwika Solskiego przy współpracy z MCK "Sokół" w Nowym Sączu, w ramach unijnego projektu "Cztery Talie Roku".

Razem z Zespołem "Spod Kicek" z Mordarki najlepszymi na Festiwalu zostały Zespoły - "Dolina Popradu" z Piwnicznej Zdroju i "Podegrodzie" z Podegrodzia. Zespoły te wybrane zostały spośród ośmiu najlepszych
zespołów z całej Małopolski - laureatów tegorocznych prestiżowych festiwali oraz konkursów.

Wyróżnione grupy wezmą udział w finale "Czterech Talii Roku".

KPTiS

Wyróżnione grupy wezmą udział w finale "Czterech Talii Roku".

KPTiS