Sylwester na Lubogoszczy

26.12.2012

Już po raz trzeci na Lubogoszczy odbędzie się Sylwester, który rozpoczyna kolejną edycję akcji "Odkryj Beskid Wyspowy 2013". Organizatorem akcji jest Form Gmin Beskidu Wyspowego.

Gmina Limanowa jest członkiem Form Gmin Beskidu Wyspowego, które aktywnie włącza się w wiele przedsięwzięć kulturalnych, turystycznych i promocyjnych. Jednym z wielu tych przedsięwzięć jest organizowany
Sylwester, który inauguruje akcję "Odkryj Beskid Wyspowy 2013".

Sylwester na Lubogoszczy - 31 grudnia2012 r. - 1 stycznia 2013 r.

Program:

31 grudnia 2012 roku:

• godz. 20.00 - wyjście z Parku Miejskiego w Mszanie Dolnej na trasę /szlak zielony i bez szlaku/ na szczyt Lubogoszczy ok. 2.5 godz.
  • godz. 23.00 - Msza Św. Polowa na szczycie Lubogoszczy
  • godz. 24.00-3.00 - powitanie Nowego Roku, grill, zabawa

1 stycznia 2013 roku:

• godz. 3.00 - powrót do Mszany Dolnej ok. 2 godz.

Udział jest bezpłatny, nie wymaga wcześniejszego zgłoszenia, wystarczy przyjść na miejsce zbiórki. Należy się ciepło ubrać, mieć dobre buty i latarkę. Każdy uczestnik bierze udział w wyprawie na własną odpowiedzialność.

Zapraszamy mieszkańców oraz turystów wypoczywających w naszej gminie do aktywnego powitania Nowego Roku.

Więcej informacji na stronie: www.odkryjbeskidwyspowy.pl

KPTS

Sylwester, który inauguruje akcję "Odkryj Beskid Wyspowy 2013".

Sylwester na Lubogoszczy - 31 grudnia2012 r. - 1 stycznia 2013 r.

Program:

31 grudnia 2012 roku:

• godz. 23.00 - Msza Św. Polowa na szczycie Lubogoszczy
  • godz. 24.00-3.00 - powitanie Nowego Roku, grill, zabawa

1 stycznia 2013 roku:

• godz. 3.00 - powrót do Mszany Dolnej ok. 2 godz.

Więcej informacji na stronie: www.odkryjbeskidwyspowy.pl

KPTS