Spotkanie z podróżnikiem Markiem Dudkiem

04.12.2011

W dniu 8 grudnia 2011 r. o godz. 17.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Nowym Rybiu odbędzie się spotkanie z podróżnikiem, fotografikiem, alpinistą Markiem Dudkiem pt. "Odkrywanie świata".

Marek Dudek - ur. w Limanowej – podróżnik, alpinista, miłośnik fotografii i filmowania. Co roku organizuje dwie duże wyprawy, z których jedna ma charakter wysokogórski, a druga turystyczna. Jest założycielem Klubu
Wysokogórskiego oraz Towarzystwa fotograficznego "Nova". Jest autorem zdjęć i scenariuszy do kilku filmów o tematyce górskiej: "Miasteczko", "Powroty", "Mat" oraz serii filmów "Poezja Gór", "Malowanie Beskidami", "Dolomity".

Wspinał się w górach: Afryki, Kaukazu, Indonezji, Ameryki Północnej i Alpach. Zwiedził część Afryki, Kanadę, Indonezję, Skandynawię, Spitsbergen i wiele innych krajów. Serdecznie zapraszamy.

PLAKAT

PLAKAT