Druga pływaczka z Męciny

19.12.2011

W Zabierzowie odbyły się Zimowe Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego o Puchar Prezesa. W zawodach udział wzięło 200 zawodniczek i zawodników z 23 klubów Małopolski. Barwy Klubu Sportowego "Limanowa-swim" reprezentowała 11-letnia Natalia Orczykowska.

Podczas dwudniowych zawodów Natalia startowała 5 razy zdobywając 4 medale - 2 srebrne i 2 brązowe.:

stylem motylkowym 50 metrów - II miejsce
stylem zmiennym 200 metrów - II miejsce
stylem dowolnym 50 metrów - III miejsce
stylem dowolnym 100 metrów - III miejsce
stylem zmiennym 100 metrów - VII miejsce

za każdym razem poprawiając swoje kolejne rekordy życiowe. Podczas zawodów odbyła się dekoracja za cykl roczny Soboty Pływackiej 2011. W klasyfikacji ogólnej zawodniczka zdobyła III miejsce i odebrała Puchar Prezesa M.O.Z.P.

Bogdan Orczykowski
Wice Prezes KS "Limanowa-swim"

{multithumb thumb_height=0 thumb_width=150}

stylem motylkowym 50 metrów - II miejsce