Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Druga pływaczka z Męciny

19.12.2011

W Zabierzowie odbyły się Zimowe Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego o Puchar Prezesa. W zawodach udział wzięło 200 zawodniczek i zawodników z 23 klubów Małopolski. Barwy Klubu Sportowego "Limanowa-swim" reprezentowała 11-letnia Natalia Orczykowska.

Podczas dwudniowych zawodów Natalia startowała 5 razy zdobywając 4 medale - 2 srebrne i 2 brązowe.:

stylem motylkowym 50 metrów - II miejsce
stylem zmiennym 200 metrów - II miejsce
stylem dowolnym 50 metrów - III miejsce
stylem dowolnym 100 metrów - III miejsce
stylem zmiennym 100 metrów - VII miejsce

za każdym razem poprawiając swoje kolejne rekordy życiowe. Podczas zawodów odbyła się dekoracja za cykl roczny Soboty Pływackiej 2011. W klasyfikacji ogólnej zawodniczka zdobyła III miejsce i odebrała Puchar Prezesa M.O.Z.P.

Bogdan Orczykowski
Wice Prezes KS "Limanowa-swim"


{multithumb thumb_height=0 thumb_width=150}

W Zabierzowie odbyły się Zimowe Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego o Puchar Prezesa. W zawodach udział wzięło 200 zawodniczek i zawodników z 23 klubów Małopolski. Barwy Klubu Sportowego "Limanowa-swim" reprezentowała 11-letnia Natalia Orczykowska.

Podczas dwudniowych zawodów Natalia startowała 5 razy zdobywając 4 medale - 2 srebrne i 2 brązowe.:

stylem motylkowym 50 metrów - II miejsce
stylem zmiennym 200 metrów - II miejsce
stylem dowolnym 50 metrów - III miejsce
stylem dowolnym 100 metrów - III miejsce
stylem zmiennym 100 metrów - VII miejsce

za każdym razem poprawiając swoje kolejne rekordy życiowe. Podczas zawodów odbyła się dekoracja za cykl roczny Soboty Pływackiej 2011. W klasyfikacji ogólnej zawodniczka zdobyła III miejsce i odebrała Puchar Prezesa M.O.Z.P.

Bogdan Orczykowski
Wice Prezes KS "Limanowa-swim"


{multithumb thumb_height=0 thumb_width=150}


Liczba wyświetleń: 1677
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne