Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wielki sukces Młodej pływaczki z Męciny !

26.11.2011

Na Otwartych Zimowych Mistrzostwach Okręgu Małopolskiego, które odbyły się w dniach 25 - 26 listopada 2011r. w Oświęcimiu zawodniczka Klubu Sportowego "Limanowa - Swim" Wioletta Orczykowska obroniła tytuł mistrzyni okręgu na 200 m stylem dowolnym. Zdobyła również dwa kolejne medale na 50 m i 100 m stylem dowolnym. Do czwartego tytułu mistrzowskiego na 400 m zabrakło jej niecałe trzy sekundy.

Zdobycie trzech złotych i jednego srebrnego medalu na tak prestiżowych zawodach jakimi są Zimowe Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego potwierdza poziom zawodniczki i kunszt trenera pana Roberta Lory, który do tego doprowadził.

Tak udane starty pozwoliły Wioli na zdobycie tytułu i pucharu najlepszej zawodniczki 14 letniej. Jest to wielki sukces bo wygrała z zawodniczkami trenującymi na co dzień w szkołach mistrzostwa sportowego. W zawodach brała udział również Paulina Widomska. Oto czasy i miejsca zawodniczek: