Sukces Gimnazjum ze Starej Wsi II w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w Unihokeju

03.11.2011

Dużym sukcesem dziewcząt i chłopców z Gimnazjum w Starej Wsi II zakończyły się zawody o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego w Unihokeju, gdzie drużyny zdobyły pierwsze miejsca.

Zawody odbyły się w Zespole Szkół w Starej Wsi II w dniu 25 października br. W obu kategoriach występowało po 5 drużyn z terenu powiatu.

Klasyfikacja końcowe dziewcząt:
II miejsce Gimnazjum w Kasince Małej
IV miejsce Gimnazjum nr 1 w Mszanie Dolnej
V miejsce Gimnazjum w Słopnicach

W kategorii chłopców drużyny uplasowały się następująco:
II miejsce Gimnazjum 1 w Mszanie Dolnej
IV miejsce Gimnazjum w Słopnicach
V miejsce Gimnazjum w Kasince Małej

Wręczenia nagród dokonali Wiesława Boruta - Dyrektor Zespołu Szkół w Starej Wsi II, Paweł Pięta - Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych oraz Feliks Piwowar - W-ce Dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Powiatu Limanowskiego.

Awans do zawodów wojewódzkich, które odbędą się 15 i 16 listopada br. w Nowym Targu uzyskały drużyny z Gimnazjum w Starej Wsi II, dziewczęta grały w składzie: Iwona Kędroń, Roksana Rosiek, Edyta Włodarczyk, Adrianna Bieda, Klaudia Tokarz , Anna Mamak, Czamara Angelika, Klaudia Wikar. Chłopcy grali w składzie : Łukasz Kaja, Dominik Piaskowy, Marcin Włodarczyk, Mariusz Szubryt, Andrzej Musiał, Krzysztof Orzeł, Adrian Szewczyk, Damian Wojtas, Dominik Łyszczarz, Marek Szewczyk, Roman Szewczyk, Łukasz Gawlik.

Drużynom z naszej gminy życzymy sukcesów, a pani Andżelice Kraj-Smęda gratulujemy tak dobrze przygotowanych drużyn do zawodów. Tym bardziej, że Unihokej jest naszą dyscypliną sportową, a w Starej Wsi II jest duża tradycja w jej upowszechnianiu i uprawianiu. To właśnie w tej Szkole prężnie działa Uczniowski Klub Sportowy "Gumisie".

Organizatorem zawodów był Zespół Placówek Oświatowych - Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Limanowa, Zespół Szkół Stara Wieś II oraz UKS "Gumisie" Stara Wieś.

J. M.

Zdjęcia: MOS Limanowa

Klasyfikacja końcowe dziewcząt:
II miejsce Gimnazjum w Kasince Małej
IV miejsce Gimnazjum nr 1 w Mszanie Dolnej
V miejsce Gimnazjum w Słopnicach

W kategorii chłopców drużyny uplasowały się następująco:
II miejsce Gimnazjum 1 w Mszanie Dolnej
IV miejsce Gimnazjum w Słopnicach