Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Obchody z okazji Święta Odzyskania Niepodległości w Pisarzowej

07.11.2011

W dniu 11 listopada br. w Pisarzowej odbędą się obchody z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Organizatorem uroczystości jest Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi - Filia w Pisarzowej, Wiejski Klub Kultury w Pisarzowej oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w Pisarzowej.

PLAKAT


W dniu 11 listopada br. w Pisarzowej odbędą się obchody z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Organizatorem uroczystości jest Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi - Filia w Pisarzowej, Wiejski Klub Kultury w Pisarzowej oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w Pisarzowej.

PLAKAT
Liczba wyświetleń: 1559
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne