Mini Piłka Siatkowa Dziewcząt

27.11.2011

W dniu 29 listopada br. w Zespole Szkół w Pisarzowej odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt. Do zawodów przystąpiło 6 Szkół Podstawowych z terenu z naszej gminy.

Zawody zostały rozegrane każdy z każdym. I miejsce zdobyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej z Kaniny w składzie: Agata Bączkowska, Patrycja Gurgul, Justyna Iwańska, Justyna Karaczyn, Natalia Florek, Monika Śliwa,
Justyna Uryga, Urszula Majoch, Marlena Jasica, Marzena Sukiennik. Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego Agnieszka Leśniak.

Po rozegraniu wszystkich spotkań wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
I miejsce - Szkoła Podstawowa w Kaninie
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Męcinie I
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Pasierbcu
IV miejsce - Szkoła Podstawowa w Pisarzowej
V miejsce - Szkoła Podstawowa w Siekierczynie I
VI miejsce - Szkoła Podstawowa w Rupniowie

Wręczenia nagród i dyplomów dokonali: Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury Promocji Turystyki i Sportu Urzędu Gminy Limanowa i Łukasz Sukiennik - nauczyciel wychowania fizycznego z Zespołu Szkół w Pisarzowej.

Zwycięska drużyna będzie reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych 8 grudnia w Zespole Szkół w Mordarce. Życzymy powodzenia!

KPTiS

Po rozegraniu wszystkich spotkań wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
I miejsce - Szkoła Podstawowa w Kaninie
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Męcinie I