Konkurs plastyczny "Jesień w mojej miejscowości" w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi

23.11.2011

W dniu 23 listopada 2011 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. "Jesień w mojej miejscowości". Był to kolejny konkurs tematyczny, który został zorganizowany przez Gminną Bibliotekę.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością: Jacenty Musiał - Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi, pedagog trener pracy
grupowej - Katarzyna Rosiek z przybyłymi dziećmi, Maria Fiejtek - Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Starej Wsi oraz Lidia Piegza - Bibliotekarz.

{multithumb thumb_height=0 thumb_width=150}

Celem konkursu była możliwość zaprezentowania przez uczestników swoich zdolności plastycznych oraz rozwijanie wyobraźni i twórczego myślenia. Konkurs został ogłoszony dla dzieci z klas 0-6 szkoły podstawowej oraz młodzieży klas gimnazjalnych. Prace wykonane były różnymi technikami plastycznymi. Odznaczały się bogatą kolorystyką barw. Ocenie podlegał oryginalny pomysł, estetyka wykonania i samodzielność w wykonywaniu prac.

W kategorii Szkoła Podstawowa wyróżnienie otrzymała:
- Maria Rosiek - kl. "0"
- Klaudia Bochenek- kl. "0"

Natomiast w kategorii Gimnazjum wyróżnienie przyznano:
- Anna Kuzar - kl. II Gimnazjum.

Wyróżnionym osobom dyplomy i nagrody wręczyli zaproszeni goście i organizatorzy w obecności dzieci biorących udział w konkursie oraz ich rodziców.

Dla wszystkich uczestników konkursu plastycznego organizatorzy przewidzieli drobne upominki i słodycze.

Lidia Piegza

{multithumb thumb_height=150 thumb_width=0}

{multithumb thumb_height=0 thumb_width=150}

W kategorii Szkoła Podstawowa wyróżnienie otrzymała:
- Maria Rosiek - kl. "0"
- Klaudia Bochenek- kl. "0"

Natomiast w kategorii Gimnazjum wyróżnienie przyznano:
- Anna Kuzar - kl. II Gimnazjum.

Lidia Piegza

{multithumb thumb_height=150 thumb_width=0}