WYSTAWA PRAC ELŻBIETY BARSZCZ

17.10.2011

W dniu 21 października br. o godz. 16:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi - Filia w Młynnem odbędzie się otwarcie wystawy prac haftu krzyżykowego Elżbiety Barszcz z Młynnego. Artystka będzie prezentować kilkadziesiąt swoich prac.

Elżbieta Barszcz pochodzi z Krakowa . Z zawodu jest krawcową. Do Młynnego przeprowadziła się 6 lat temu i zamieszkała w miejscu gdzie przedtem mieścił się słynny dworek rodziny Żuławskich "Słomiana". Swoje prace wykonuje haftem krzyżykowym od 8
lat. Tematyka prac Elżbiety Barszcz jest różnorodna od motywów religijnych przez krajobrazy do reprodukcji prac słynnych malarzy. Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy.