Pasierbiec zwyciężył

26.10.2011

Po bardzo zaciętych pojedynkach Mistrzostw Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej Chłopców w Kat. Gimnazjów I miejsce zdobyła drużyna Gimnazjum z Pasierbca, która w rzutach karnych pokonała drużynę z Gimnazjum ze Starej Wsi II. III miejsce zdobyli chłopcy z Gimnazjum z Mordarki, miejsce IV - drużyna z Gimnazjum z Męciny, miejsce V - drużyna z Rupniowa i VI miejsce - zawodnicy z Gimnazjum Stara Wieś I.

Wręczenia nagród dokonał Franciszek Bieda - Wicewójt Gminy Limanowa, Rozalia Kuchta - Dyrektor Zespołu Szkół w Pasierbcu oraz Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu Urzędu Gminy Limanowa.

Cieszymy się niezmiernie, że poziom gry naszych drużyn jest coraz wyższy, o czym świadczą wyniki naszych drużyn na zawodach powiatowych, na których chłopcy ze Szkoły Podstawowej z Nowego Rybia zdobyli I miejsce.

Na zawodach powiatowych, które odbędą się 3 listopada br. w ZSS nr 3 w Limanowej naszą gminę reprezentować będzie drużyna chłopców z Gimnazjum z Pasierbca. Życzymy sukcesów!

Jacenty Musiał

Jacenty Musiał