Obradowała Rada Sportu Gminy Limanowa

05.10.2011

W dniu 5 października 2011 r. w Urzędzie Gminy Limanowa odbyło się posiedzenie Rady Sportu Gminy Limanowa. Podczas spotkania zadecydowano o podziale nagród dla zawodników za osiągnięcia wysokich wyników sportowych.

Gminna Rada Sportu powołana została Zarządzeniem Nr 3/2011 Wójta Gminy Limanowa z dnia 24 stycznia 2011 r. i jest organem
opiniodawczym i doradczym organów Gminy w zakresie kultury fizycznej i sportu. Do jej zadań należy w szczególności: opiniowanie strategii rozwoju gminy w zakresie kultury fizycznej, projektu budżetu w części dotyczącej kultury fizycznej, projektów uchwał dot. rozwoju kultury fizycznej, programów rozwoju bazy sportowej na terenie gminy oraz planów imprez sportowych i rekreacyjnych organizowanych przez różne organizacje na danym terenie.

W dniu wczorajszym członkowie Gminnej Rady Sportu wraz z Wójtem Gminy - Władysławem Pazdanem oraz WiceWójtem - Franciszkiem Biedą zadecydowali o podziale nagród dla sportowców zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Limanowa z dnia 31 marca 2011r. w sprawie określenia szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wysokości nagród dla zawodników za osiągnięcia wysokich wyników sportowych.

Rada pozytywnie zaopiniowała przyznanie nagród dla:

• Marcina Guzika z Łososiny Górnej (dyscyplina sportowa - karate kyokushin)
  • Krzysztofa Tomaszka z Męciny (dyscyplina sportowa - boks)
  • Arlety Dudziak z Makowicy (dyscyplina sportowa - narciarstwo klasyczne - biegi i biathlon
  • Karoliny Golonka z Łososiny Górnej (dyscyplina sportowa - biegi na orientację)
  • Krystiana Pacholarza z Kłodnego (dyscyplina sportowa - biegi narciarskie)
  • Andrzeja Sądel z Siekierczyny (dyscyplina sportowa - kolarstwo górskie "MTB")

Uroczyste wręczenie nagród sportowcom odbędzie się 10 października br. w Urzędzie Gminy Limanowa.

Ponadto na spotkaniu Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu Urzędu Gminy Limanowa przedstawił projekt programu współpracy Gminy Limanowa z organizacjami pozarządowymi na 2012 r., omówił harmonogram imprez sportowych na rok szkolny 2011/2012 oraz wyniki osiągnięte przez uczniów z terenu Gminy Limanowa podczas rozgrywek Mistrzostw Gminy Limanowa Szkół Podstawowych i Gimnazjów i na szczeblu Powiatu Limanowskiego w roku 2010/2011.

KPTiS

Rada pozytywnie zaopiniowała przyznanie nagród dla:

• Marcina Guzika z Łososiny Górnej (dyscyplina sportowa - karate kyokushin)
  • Krzysztofa Tomaszka z Męciny (dyscyplina sportowa - boks)
  • Krystiana Pacholarza z Kłodnego (dyscyplina sportowa - biegi narciarskie)
  • Andrzeja Sądel z Siekierczyny (dyscyplina sportowa - kolarstwo górskie "MTB")

KPTiS