MEDALE „PATRII” NA MISTRZOSTWACH PODKARPACIA

02.10.2011

Z pięcioma medalami wraca nasza młoda ekipa Patrii Młynne z Mistrzostw Podkarpacia, które w ostatni weekend odbyły się w okolicach Przeworska.

Formą błysnął Kamil Fitrzyk/M12/, który zdobył jedyny dla naszego klubu złoty medal!
Srebro wywalczył Patryk Matras/M10N/, a brązowe medale zdobyli:
debiutantka - Julia Odziomek/K10N/, Krzysztof Fitrzyk/M10N/ oraz trener Witek Sochacki/M35+/.

Na wysokich pozycjach także : 4 Magdalena Golonka, Krzysztof Golonka, 5 - Jakub Dudek , Klaudia Zelek, 6 - pierwszoklasista - Sławek Sobczak oraz Sandra Duplak.

"Po takim wyjeździe nabiera się jeszcze większej ochoty do pracy. Aż miło było patrzeć na poczynania naszych zawodników".

ws

Srebro wywalczył Patryk Matras/M10N/, a brązowe medale zdobyli:

ws